50 + erinevale ärivaldkonnale kirjutatud tekste

4 raamatu autor

5 raamatu toimetaja

6 aastat kogemust

Teenused

Kirjutaja või copywriteri teenus võib tähendada väga erinevate tekstide kirjutamist. Olen allolevatel teenuselehtedel põhjalikult lahti seletanud, kuidas ma seda tööd teen ja millist kasu sina neist tekstidest saad.

Kui tunned, et oled ise piisavalt hea kirjutaja, aga vajad veidi nõuandeid ja julgustust, siis siitsamast teenuselehtedelt leiad ka soovitusi, kuidas üks või teine kirjatükk lugejale huvitavaks teha.

Muidugi pole siin kirjas kõike, mida ma kirjutan. Kirjutan aeg-ajalt ka töökuulutusi jms, aga ei tee seda väga suures mahus. 

Vajuta huvipakkuvale teenusele ja loe lähemalt!

Veebilehe tekstid

Kui sa seda veel ei teadnud, siis kuuled seda minu käest: tekst on veebilehe kõige tähtsam osa. (Muidugi eeldusel, et leht tehniliselt toimib.) Ükski kell ega vile ei too sulle müüki, kui hea veebi-copy asemel laiutab su veebilehel segane, ülikeeruline või liiga spetsiifiline jutt.

Vaata, kuidas mina veebitekste kirjutan. Saad nende nõuannete abil ka ise korralikud tekstid valmis meisterdada.

Loe lähemalt

Maandumislehed, müügilehed

Maandumisleht on selline veebileht, millel on ainult üks, väga konkreetne eesmärk – panna külastaja tegema midagi, mida sina soovid. See juhtub aga siis, kui maandumislehe tekst kõnetab lehe külastajat.

Vaata, kuidas sellist kirjutada.

Loe lähemalt

Uudiskirjad

Uudiskiri on endiselt üks paremaid turunduskanaleid, kus iga kulutatud euro võib tuua mitmekümnekordselt tagasi. Trikk on lihtsalt selles, et seda tuleb õigesti teha.

Vaata, kuidas mina neid kirjutan.

Loe lähemalt

Meeskonna kirjeldused

Üks toredamaid viise ettevõtte vastu usaldust tõsta on tutvustada kodulehel oma meeskonnaliikmeid. Võib rääkida sellest, mis tööd nad teevad ja kuidas nad kliente aitavad, aga asja võib ka palju tõsisemalt ette võtta.

Vaata, kuidas mina meeskonna kirjeldusi kirjutan.

Loe lähemalt

Kuupõhine kirjutamisteenus

Usun, et iga teksti jaoks on uut kirjutajat otsida päris tüütu. Kui meie koostööna sündinud tekstid hästi välja tulevad ja sul on neid pidevalt juurde vaja, võin ma su püsikirjutajaks hakata.

Vaata, mida ma selle all mõtlen.

Loe lähemalt

Blogipostitused

Huvitavad ja mõnusalt loetavad blogipostitused on su ettevõttele kasulikumad kui arvata oskad. Kahtled?

Vaata, kuidas hea blogi sulle tulu toob.

Loe lähemalt

Kliendid, keda olen aidanud

company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image
company image

Kliendid räägivad:

Tekstide kirjutamine veebilehele on väga aeganõudev protsess. Ettevõtjana mul pole alati sellist aega alati võtta ja seetõttu võivad tekstid jääda poolikuks, keskpäraseks või halvimal juhul üldse tegemata.

Koostöö Jaanaga on aidanud mul seda protsessi kordades kiirendada: me istume maha, teeme 15–20-minutilise intervjuu, kus ma annan omapoolse sisendi ja tekst läheb töösse.

Tekst on müügiprotsessis üks olulisemaid asju ja on oluline, et see tooks ka tulemusi. Jaana puhul ma tean, et tekstid on üles ehitatud selliselt, et need kõnetavad inimest, need on selged, arusaadavad ja professionaalsed.

Kui sul on vaja teksti veebi-, toote või maandumislehele, siis ma soovitan kindlasti Jaanaga koostööd proovida. Sa näed, kuidas üks osa sinu äris läheb nii palju lihtsamaks, sul jääb aega muude asjadega tegelemiseks ja su tulemused lähevad paremaks.

Tänases maailmas on palju muutunud. Üks asi, mida ilmselt kõik igapäevaselt tajume, on meie väljendusoskus – seda nii otse suheldes inimestega kui kirjakeeles, seda nii e-kirjades kui väikestes sõnumivahetustes. Ning kõige enam hakkab sõnumi edastamise oskus. Isegi mitte soov selle taga, vaid see, et oma ilusaid mõtteid pole alati kõige lihtsam sisuliselt sõnastada ja teisteni viia, rääkimata siis grammatikast.

Samas hindavad paljud meie seast ilusat ja ladusat väljendusoskust ja nauditavat kirjakeelt. Niisamuti mina.

Jaana oskus minu laialivalguvaid mõtteid lühidalt ja konkreetselt sõnastada, on hindamatu, sest ta mitte ainult ei pane neid korrektsesse keelde, vaid jätab sinna sisse ikka ka minu hinge. Just see viimane on minu töös, kus räägin naistele liikumisest matil ja elus, väga oluline. Minu kirjades ja programmitekstides peab säilima minu isikupära ja siirad südamesoovid, kuid seda väga ilusas keeles.

Minu kliendid on haritud, äärmiselt intelligentsed ja professionaalsed 30+ naised. Minu kohus on neile väärilist sisu pakkuda ja neid inspireerida ning ma olen väga tänulik, et peale mitut aastat leidsime GraceFiti kellegi, kelle stiil ja süda lööb samas rütmis nagu meil.

Soovitaksin enamikel ettevõtetel endale mingil kujul kaasata sisukirjutaja. Olen ise ettevõtte juht ja tean väga hästi, et paljud asjad jäävad tegemata, sest ma ei suuda oma mõtteid söödavasse keelde panna. Selleks ongi mul Jaana
❤️

Mul on hea meel, et Jaana on aidanud mind nii Lavii, Turunduslabori kui ka isiklike tekstidega. Olgu selleks postitused sotsiaalmeediasse, e-kirjad, maandumis- või veebilehe tekstid, blogipostitused või “12 tundi turundust” esinemiste kokkuvõtted. Ta saab selle kõigega hindele 5++ hakkama.

Jaana tugevus ei ole mitte ainult ilusasti valitud sõnades, vaid ka psühholoogias nende taga, teksti õiges struktuuris ja lihtsuses. Ta saab aru sinu ärist, sinu kliendist ja sellest, mida sa tahad öelda.

Olen olnud Jaanale alates 2017 aastast mentoriks ning ei kohta just tihti inimest, kes nii suure hooga areneda tahab. Ta ei piirdu mitte ainult kirjatüki valmistegemisega, vaid tahab, et see tooks kliente või tuleks Google’i otsingumootorist välja. Ta mõistab teksti kõiki tahke ning arendab ennast selles osas pidevalt edasi. Vägev!

Julgen Jaanat kahel käel soovitada ja olen seda ka palju-palju kordi teinud. Võta temaga ühendust ning ma luban, et pärast mõtled: kuidas ma ilma temata üldse enne hakkama sain. Mul vähemalt oli nii.

Usud, et saame koos su klientidele vinged tekstid kirjutada? Väga hea, ma usun ka.

Võta ühendust ja hakkame peale! : )