50 + erinevale ärivaldkonnale kirjutatud tekste

4 raamatu autor

5 raamatu toimetaja

6 aastat kogemust

Saame tuttavaks

Minu veebilehe tekste lugedes arvasid ilmselt, et ma tegutsen üksi. Tegingi seda mitu-mitu aastat. Tänaseks on mul aga suur rõõm öelda, et oleme nüüd kahekesi. Sinu jaoks tähendab see lühemaid tähtaegu, paremat tulemust ja rohkem ideid.

Loe lähemalt, kes me oleme ja kuidas sinu äri aitame.

Tere! Minu nimi on Jaana.

Olen copywriter, kirjutaja ja raamatute autor. Enne kirjutajaks hakkamist töötasin aastaid ühes toredas Eesti suurettevõttes, juhatasin selle ostuosakonda ja võtsin osa juhtkonna tööst.

Siis aga juhtus nii, et üks Eesti hinnatumaid digiturundajaid avastas täiesti juhuslikult, et ma oskan sõnu ritta seda, ja edasine on juba ajalugu.

Sukeldusin ülepeakaela psühholoogia- ja müügiraamatutesse, võtsin kursusi ja lugesin ägedate copywriterite blogisid. Varsti jätsin palgatöö ja olen sestpeale kirjutanud igasuguseid tekste kõikvõimalikes valdkondades tegutsevatele ettevõtetele, teemaks näiteks nii paberkotid, käsitööšokolaad ja kaminad kui ka online-treeningud, mööbel ja arboristika.

Praeguseks olen lisaks veebitekstidele kirjutanud ka palju muud, alates Facebooki postitustest kuni raamatuteni välja.

Mulle väga meeldib lugude jutustamine. Sellepärast ongi elulugude kirjutamine minu jaoks nii põnev – igal inimesel on lugu rääkida. Teda tuleb lihtsalt hoolega kuulata ja tema lugu kirja panna

Samamoodi saab sinu ettevõttest, tootest ja meeskonnaliikmest köitva loo rääkida, millega lugeja suhestub ja millest ta tahab osa saada.

Kui ma olen sind oma kliendiks valinud, siis ma olen sinu poolt ja kirjutan sulle selliseid tekste, et ka lugejad on sinu poolt. 

Copywriteri valimine on tähtis asi ja sellepärast olen teenuselehtedel põhjalikult lahti kirjutanud, kuidas ma töötan ja mismoodi meie koostöö hakkab välja nägema.

Tehtud tööde lehel saad vaadata, milliseid tekste olen varem kirjutanud. 

Nüüd olen valmis sinu omad ette võtma. Hakkame peale!

Tere! Mina olen Melissa Mariel Korjus.

Armastan kirjutada, suurelt mõelda ja sinu brändi loovate sõnadega kaunistada.

Mul on elu jooksul olnud palju huvisid, aga kirjutamine on miski, mis on minuga alati kaasas käinud. Väiksena unistasin salamisi kirjanikuks saamisest, kooliajal oli minu kireks kirjandi- ja esseevõistlustel osalemine (kust pärinesid ka minu esimesed auhinnakohad) ning hiljem sain käe valgeks ajakirjanduse vallas.

Hariduselt olengi ma ajakirjanik. Mul on magistrikraad nüüdismeedias ehk kirjutamine ja tekstide toimetamine on mul hästi käpas.

Täna olen siin, et aidata sul läbimõeldud ja silmapaistvate kirjatükkidega oma ettevõtet või persoonibrändi veelgi enam esile tõsta. Koos loome tähendusrikkaid artikleid, sotsiaalmeedia postitusi, uudiskirju, pressiteateid ja kõiksugu muid tekstitüüpe, millega sinu kliente või jälgijaskonda kõnetada.

Mulle meeldib end nimetada Jaana väikseks abiliseks, kelle abil ta veelgi rohkem kliente rõõmsaks teha jõuab. 🙂

Ootan sinuga koostööd põnevusega!

Usud, et saame koos su klientidele vinged tekstid kirjutada?
Väga hea, ma usun ka.

Võta ühendust ja hakkame
peale! : )