50 + erinevale ärivaldkonnale kirjutatud tekste

4 raamatu autor

5 raamatu toimetaja

6 aastat kogemust

Kuupõhine kirjutamisteenus

Mõnikord on nii, et koostöö ettevõtte ja kirjutaja vahel klapib sedavõrd hästi, et iga uue töö jaoks pole vaja uut kirjutajat otsida. Meediasse mõeldud artiklid, töökuulutused, blogipostitused, juhatuse esimehe kiri ettevõtte töötajatele, uudiskirjad, pressiteated… Mis iganes on vaja kirjutada, saab kirjutatud.

Ma ei ole sellist koostööd väga palju teinud, kuna mulle hirmsasti meeldib vabadus, aga mul on paar klienti, kellega mul on igakuine töömaht kokku lepitud.

Ma tunnen nende äri, ma tean, millise tooniga nad oma kliendiga räägivad ja millised on nende klientide põhilised mured. Sellepärast on ajaga meie koostöö tulemused järjest paremaks läinud.

Kokkulepe ei sunni mitte ainult mind, vaid ka sind oma veebilehel oleva materjaliga pidevalt tegelema. Google’ile meeldib värske sisu, aga selleks pead sa ise ka mingeid samme astuma – minuga koos plaani paika panema ja mulle kirjutamiseks vajalikku infot andma.

Proovi sellepärast, et me kumbki ei tea, kuidas meie koostöö sujuma hakkab, ja sellepärast pole mõtet kohe pikki plaane teha. Vaatame kõigepealt, kas sellel on tulemust, ja otsustame jätkamise üle siis.

Kuidas me igakuises mahus ja hinnas kokku lepime?

  1. Saame kõigepealt kokku ja saame tuttavaks. Räägime tekstide mahu vajadusest, seni tehtust ja sellest, millisel kujul ma saan oma kirjatööks sisendit.
  2. Teeme paar (tasustatud) proovitööd.
  3. Kui tundub, et koostöö sujub ja sa tahad kuupõhist töömahtu kokku leppida, teen hinnapakkumise, kus on ära toodud kolm valikut.

Näiteks:
Variant A: X arv uudiskirju, igakuine tasu Y eurot.
Variant B: X arv uudiskirju, X arv blogipostitusi, muud väiksemad tööd 5 tundi – igakuine tasu Z eurot.

Kui sulle mõni neist variantidest sobib, hakkame tööga peale!

Kliendid räägivad:

Tekst on müügiprotsessis üks olulisemaid asju, mis toob tulemusi. Hea copy peab tekitama usaldust ja andma inimesele kiiresti kogu informatsiooni, mis tal ostuotsuse tegemiseks vaja on. 

Jaana on oma ala tõeline meister. Mulle meeldib tema tekstide puhul kõige rohkem see, et need kõnetavad inimest, need on selged, arusaadavad ja lihtsad. Kui klient sellist teksti loeb, siis ta saab kohe aru mida pakutakse, kellele pakutakse ja mis kasu ta sellest saab. 

Meie koostöö sujub väga hästi. Meil ei ole tekstide edasi-tagasi saatmist ega ümber tegemist, tavaliselt sobib kõik juba esimesel korral.

Jaana head tööd näitavad ka müügitulemused. 

Olen väga rahul ja teen temaga kindlasti koostööd ka edaspidi.

Kui sul on vaja teksti veebi-, toote- või maandumislehele, siis ma soovitan kindlasti Jaanaga koostööd proovida. Sa näed, kuidas üks osa sinu äris läheb nii palju lihtsamaks, sul jääb aega muude asjadega tegelemiseks ja su tulemused lähevad paremaks.

Tänases maailmas on palju muutunud. Üks asi, mida ilmselt kõik igapäevaselt tajume, on meie väljendusoskus – seda nii otse suheldes inimestega kui kirjakeeles, seda nii e-kirjades kui väikestes sõnumivahetustes. Ning kõige enam hakkab sõnumi edastamise oskus. Isegi mitte soov selle taga, vaid see, et oma ilusaid mõtteid pole alati kõige lihtsam sisuliselt sõnastada ja teisteni viia, rääkimata siis grammatikast.

Samas hindavad paljud meie seast ilusat ja ladusat väljendusoskust ja nauditavat kirjakeelt. Niisamuti mina.

Jaana oskus minu laialivalguvaid mõtteid lühidalt ja konkreetselt sõnastada, on hindamatu, sest ta mitte ainult ei pane neid korrektsesse keelde, vaid jätab sinna sisse ikka ka minu hinge. Just see viimane on minu töös, kus räägin naistele liikumisest matil ja elus, väga oluline. Minu kirjades ja programmitekstides peab säilima minu isikupära ja siirad südamesoovid, kuid seda väga ilusas keeles.

Minu kliendid on haritud, äärmiselt intelligentsed ja professionaalsed 30+ naised. Minu kohus on neile väärilist sisu pakkuda ja neid inspireerida ning ma olen väga tänulik, et peale mitut aastat leidsime GraceFiti kellegi, kelle stiil ja süda lööb samas rütmis nagu meil.

Soovitaksin enamikel ettevõtetel endale mingil kujul kaasata sisukirjutaja. Olen ise ettevõtte juht ja tean väga hästi, et paljud asjad jäävad tegemata, sest ma ei suuda oma mõtteid söödavasse keelde panna. Selleks ongi mul Jaana
❤️

Mul on hea meel, et Jaana on aidanud mind nii Lavii, Turunduslabori kui ka isiklike tekstidega. Olgu selleks postitused sotsiaalmeediasse, e-kirjad, maandumis- või veebilehe tekstid, blogipostitused või “12 tundi turundust” esinemiste kokkuvõtted. Ta saab selle kõigega hindele 5++ hakkama.

Jaana tugevus ei ole mitte ainult ilusasti valitud sõnades, vaid ka psühholoogias nende taga, teksti õiges struktuuris ja lihtsuses. Ta saab aru sinu ärist, sinu kliendist ja sellest, mida sa tahad öelda.

Olen olnud Jaanale alates 2017 aastast mentoriks ning ei kohta just tihti inimest, kes nii suure hooga areneda tahab. Ta ei piirdu mitte ainult kirjatüki valmistegemisega, vaid tahab, et see tooks kliente või tuleks Google’i otsingumootorist välja. Ta mõistab teksti kõiki tahke ning arendab ennast selles osas pidevalt edasi. Vägev!

Julgen Jaanat kahel käel soovitada ja olen seda ka palju-palju kordi teinud. Võta temaga ühendust ning ma luban, et pärast mõtled: kuidas ma ilma temata üldse enne hakkama sain. Mul vähemalt oli nii.

Usud, et saame koos su klientidele vinged tekstid kirjutada? Väga hea, ma usun ka.

Võta ühendust ja hakkame peale! : )