50 + erinevale ärivaldkonnale kirjutatud tekste

4 raamatu autor

5 raamatu toimetaja

6 aastat kogemust

Tere! Minu nimi on Jaana.

Olen copywriter, kirjutaja ja raamatute autor. Enne kirjutajaks hakkamist töötasin aastaid ühes toredas Eesti suurettevõttes, juhatasin selle ostuosakonda ja võtsin osa juhtkonna tööst.

Siis aga juhtus nii, et üks Eesti hinnatumaid digiturundajaid avastas mind kirjutajana täiesti juhuslikult. Sukeldusin ülepeakaela müügi- ja psühholoogiaraamatutesse, lugesin hinnatud copywriterite blogisid ja võtsin juurde kursusi.

Esimeste püsiklientide tekkides jätsin palgatöö ja olen sestpeale kirjutanud igasuguseid tekste kõikvõimalikes valdkondades tegutsevatele ettevõtetele, teemaks näiteks nii paberkotid, käsitööšokolaad, online-treeningud kui ka ventilatsiooniseadmed, kinnisvara ja arboristika.

Kui ma kuus aastat tagasi sisukirjutaja.ee ära registreerisin, polnud seda sõna veel olemas või polnud see nii levinud, et ma oleksin selle peale teadlikult mõelnud. Teadsin, et hakkan kirjutama ettevõtetele veebisisu, järelikult olen sisukirjutaja.

Praeguseks olen lisaks veebisisule kirjutanud ka palju muud, alates Facebooki postitustest kuni raamatuteni välja. (Muide, eelistan nüüd sõna veebisisu asemel kasulikku materjali, väärt teadmisi jms väljendeid, mis viitavad sellele, et sinu veebilehel olev materjal on lugejale päriselt kasulik, mitte lihtsalt mingi sisutäide, mis võib iseenesest täiesti sisutu olla.) Ampluaa laienemine on ka põhjus, miks tegutsen nüüd aadressil jaanamaling.com.

Mulle väga meeldib lugude jutustamine.

Sellepärast ongi elulugude kirjutamine minu jaoks nii põnev – igal inimesel on lugu rääkida, seda tuleb lihtsalt huvitavalt teha. Samamoodi saab sinu ettevõttest, tootest ja meeskonnaliikmest huvitava loo rääkida, millega lugeja suhestub ja millest ta tahab osa saada.

Kui ma olen sind oma kliendiks valinud, siis ma olen sinu poolt ja kirjutan sulle selliseid tekste, et lugejad on samuti sinu poolt.

Copywriteri valimine on tähtis asi ja sellepärast olen teenuselehtedel põhjalikult lahti kirjutanud, kuidas ma töötan ja mismoodi meie koostöö hakkab välja nägema.

Kas oled neile juba pilgu heitnud ja usud, et saan sind aidata?

Rõõm kuulda!

Usud, et saame koos su klientidele vinged tekstid kirjutada? Väga hea, ma usun ka.

Võta ühendust ja hakkame peale! : )